İşte seçilen milletvekilleri

İşte seçilen milletvekilleri

Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 293, * CHP 146, * HDP 67, * MHP 50, İYİ Parti 44 milletvekili ile TBMM’de temsil edilecek. İşte il il, seçilen milletvekilleri ve partileri;

A+A-

Reel Haber Ajansı(RHA)- Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 293, * CHP 146, * HDP 67, * MHP 50, İYİ Parti 44 milletvekili ile TBMM’de temsil edilecek. İşte il il, seçilen milletvekilleri ve partileri;

* ADANA

** AK PARTİ; 1- Jülide Sarıeroğlu, 2- Tamer Dağlı, 3- Mehmet Şükrü Erdinç, 4- Ahmet Zenbilci, 5- Abdullah Doğru, 

* * MHP: 1- Muharrem Varlı, 2- Ayşe Sibel Ersoy

* * CHP; 1- Ayhan Barut, 2- Orhan Sümer, 3- Müzeyyen Şevkin, 4- Burhanettin Bulut

* İYİ Parti;; 1- İsmail Koncuk, 2- Mehmet Metanet Çulhaoğlu, 

** HDP; 1- Tülay Hatımoğulları Oruç, 2- Kemal Peköz

* ADIYAMAN

* * AK PARTİ; 1- Ahmet Aydın, 2- İbrahim Halil Fırat, 3- Muhammed Fatih Toprak, 4- Yakup Taş

** CHP; 1- Abdurrahman Tutdere

* AFYONKARAHİSAR

* * AK PARTİ; 1- Veysel Eroğlu, 2- Ali Özkaya, 3- İbrahim Yurdunuseven

** MHP; 1- Mehmet Taytak,

* * CHP; 1- Burcu Köksal

* İYİ Parti; 1- Gültekin Uysal

* AĞRI; 

* * AK PARTİ; 1- Ekrem Çelebi, 

* * HDP; 1- Berdan Öztürk, 2- Dirayet Dilan Taşdemir, 3- Abdullah Koç

* AMASYA; 

* * AK PARTİ; 1- Mustafa Levent Karahocagil, 2- Hasan Çilez

* CHP; 1- Mustafa Tuncer 

* ANKARA 1. Bölge;

* AK PARTİ; 1- Yıldırım Tuğrul Türkeş, 2- Fatih Şahin, 3- Yalçın Akdoğan, 4- Ali İhsan Arslan

* MHP; 1- Mevlüt Karakaya

* CHP; 1- Tekin Bingöl, 2- Levent Gök, 3- Ali Haydar Hakverdi, 4- Bülent Kuşoğlu, 5- Gamze Taşcıer, 

**İYİ Parti; 1- Koray Aydın, 2- İbrahim Halil Oral

* HDP;1- Filiz Kerestecioğlu Demir

* ANKARA 2. Bölge;

* AK PARTİ; 1- Mustafa Destici, 2- Lütfiye Selva Çam, 3- Emrullah İşler, 4- Orhan Yegin, 5- Arife Polat Düzgün, 6- Zeynep Yıldız

* MHP; 1- Sadir Durmaz, 2- Nevin Taşlıçay

* CHP; 1- Murat Emir, 2- Yıldırım Kaya

* İYİ Parti;1- Şenol Bal

* ANKARA 3. Bölge

* AK PARTİ; 1- Mehmet Naci Bostancı, 2- Asuman Erdoğan, 3- Nevzat Ceylan, 4- Barış Aydın, 5- Hacı Turan

* MHP; 1- Yaşar Yıldırım, 2- Erkan Haberal

* CHP; 1- Ahmet Haluk Koç, 2- Nihat Yeşil, 3- Servet Ünsal

* İYİ Parti; 1- Durmuş Yılmaz, 2- Ayhan Altıntaş

* ANTALYA

* AK PARTİ; 1- Mevlüt Çavuşoğlu, 2- Mustafa Köse, 3- Sena Nur Çelik, 4- İbrahim Aydın, 5- Atay Uslu, 6- Kemal Çelik

* MHP; 1- Abdurrahman Başkan,

* CHP; 1- Deniz Baykal 2- Çetin Osman Budak, 3- Rafet Zeybek, 4- Aydın Özer, 5- Cavit Arı

İyi Parti; 1- Feridun Bahşi, 2- Hasan Subaşı, 3- Tuba Vural Çokal

* HDP; 1- Kemal Bülbül

* ARTVİN

* AK PARTİ; 1- Ertunç Erkan Balta

* CHP; 1- Uğur Bayraktutan

AYDIN

* AK PARTİ; 1- Mustafa Savaş, 2- Bekir Kuvvet Erim, 3- Metin Yavuz

* MHP; 1- Deniz Depboylu

* CHP; 1- Bülent Tezcan, 2- Hüseyin Yıldız, 3- Süleyman Bülbül

İYİ Parti

1- Aydın Adnan Sezgin

BALIKESİR

* AK PARTİ: 1- Adil Çelik, 2- Belgin Uygur, 3- Yavuz Subaşı, 4- Mustafa Canbey, 5- Pakize Mutlu Aydemir

* CHP; 1- Ahmet Akın, 2- Fikret Şahin, 3- Ensar Aytekin

İYİ Parti

1- İsmail Ok

BİLECİK

* AK PARTİ

1- Selim Yağcı

* CHP

1- Yaşar Tüzün

BİNGÖL

* AK PARTİ

1- Cevdet Yılmaz

2- Feyzi Berdibek

* HDP

1- Erdal Aydemir

BİTLİS

AK Parti

1- Cemal Taşar

2- Vahit Kiler

* HDP

1- Mahmut Celadet Gaydalı

BOLU

* AK PARTİ

1- Arzu Aydın

2- Fehmi Küpçü

* CHP

1- Tanju Özcan

BURDUR

* AK PARTİ

1- Bayram Özçelik

2- Yasin Uğur

* CHP

1- Mehmet Göker

BURSA 1. Bölge

* AK PARTİ

1- Hakan Çavuşoğlu

2- Mustafa Esgin

3- Refik Özen

4- Emine Yavuz Gözgeç

5- Ahmet Kılıç

* MHP

1- İsmet Büyükataman

* CHP

1- Lale Karabıyık

2- Erkan Aydın

3- Nurhayat Altaca Kayışoğlu

İYİ Parti

1- İsmail Tatlıoğlu

BURSA 2. Bölge

* AK PARTİ

1- Efkan Ala

2- Osman Mesten

3- Vildan Yılmaz Gürel

4- Zafer Işık

5- Muhammet Müfit Aydın

6- Atilla Ödünç

* MHP

1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu

* CHP

1- Orhan Sarıbal

2- Yüksel Özkan

İYİ Parti

1- Ahmet Kamil Erozan

ÇANAKKALE

* AK PARTİ

1- Bülent Turan

2- Jülide İskenderoğlu

* CHP

1- Muharrem Erkek

2- Özgür Ceylan

ÇANKIRI

* AK PARTİ

1- Muhammet Emin Akbaşoğlu

2- Salim Çivitcioğlu

ÇORUM

* AK PARTİ

1- Ahmet Sami Ceylan

2- Oğuzhan Kaya

3- Erol Kavuncu

* CHP

1- Tufan Köse

DENİZLİ

* AK PARTİ

1- Cahit Özkan

2- Şahin Tin

3- Ahmet Yıldız

4- Nilgün Ök

* CHP

1- Gülizar Biçer Karaca

2- Kazım Arslan

3- Haşim Teoman Sancar

İYİ Parti

1- Yasin Öztürk

DİYARBAKIR

* AK PARTİ

1- Mehmet Mehdi Eker

2- Ebubekir Bal

3- Oya Eronat

* HDP

1- Adnan Selçuk Mızraklı

2- Salihe Aydeniz

3- İmam Taşçıer

4- Remziye Tosun

5- Hişyar Özsoy

6- Semra Güzel

7- Garo Paylan

8- Dersim Dağ

9- Musa Farisoğulları

EDİRNE

* AK PARTİ

1- Fatma Aksal

* CHP

1- Okan Gaytancıoğlu

2- Erdin Bircan

İYİ Parti

1- Orhan Çakırlar

ELAZIĞ

* AK PARTİ

1- Metin Bulut

2- Sermin Balık

3- Zülfü Tolga Ağar

4- Zülfü Demirbağ

* CHP

1- Gürsel Erol

ERZİNCAN

* AK PARTİ

1- Süleyman Karaman

2- Burhan Çakır

ERZURUM

* AK PARTİ

1- Recep Akdağ

2- Zehra Taşkesenlioğlu

3- Selami Altınok

4- İbrahim Aydemir

* MHP

1- Kamil Aydın

İYİ Parti

1- Muhammet Naci Cinisli

ESKİŞEHİR

* AK PARTİ

1- Nabi Avcı

2- Harun Karacan

3- Emine Nur Günay

* MHP

1- Metin Nurullah Sazak

* CHP

1- Utku Çakırözer

2- Jale Nur Süllü

İYİ Parti

1- Arslan Kabukcuoğlu

GAZİANTEP

* AK PARTİ

1- Abdulhamit Gül

2- Ahmet Uzer

3- Mehmet Erdoğan

4- Abdullah Nejat Koçer

5- Derya Bakbak

6- Ali Şahin

7- Müslüm Yüksel

8- Mehmet Sait Kirazoğlu

* MHP

1- Ali Muhittin Taşdoğan

2- Sermet Atay

* CHP

1- Bayram Yılmazkaya

2- İrfan Kaplan

İYİ Parti

1- İmam Hüseyin Filiz

* HDP

1- Mahmut Toğrul

GİRESUN

* AK PARTİ

1- Cemal Öztürk

2- Kadir Aydın

3- Sabri Öztürk

* CHP

1- Necati Tığlı

GÜMÜŞHANE

* AK PARTİ

1- Hacı Osman Akgül

2- Cihan Pektaş

HAKKARİ

* HDP

1- Leyla Güven

2- Sait Dede

3- Özgür Zeydanoğlu

HATAY

* AK PARTİ

1- Hacı Bayram Türkoğlu

2- Hüseyin Yayman

3- Abdulkadir Özel

4- Hüseyin Şanverdi

* MHP

1- Lütfi Kaşıkçı

2- İbrahim Gül

* CHP

1- Mehmet Güzelmansur

2- Suzan Şahin

3- Serkan Topal

4- İsmet Tokdemir

* HDP

1- Barış Atay Mengüllüoğlu

ISPARTA

* AK PARTİ

1- Süreyya Sadi Bilgiç

2- Recep Özel

3- Mehmet Uğur Gökgöz

İYİ Parti

1- Aylin Cesur

MERSİN

* AK PARTİ

1- Lütfi Elvan

2- Ali Cumhur Taşkın

3- Zeynep Gül Yılmaz

4- Hacı Özkan

* MHP

1-Olcay Kılavuz

2-Baki Şimşek

* CHP

1- Cengiz Gökçel

2- Alpay Antmen

3- Ali Mahir Başarır

İYİ Parti

1- Behiç Çelik

2- Zeki Hakan Sıdalı

* HDP

1- Fatma Kurtulan

2- Rıdvan Turan

İSTANBUL 1. Bölge

* AK PARTİ

1- Berat Albayrak

2- Nurettin Canikli

3- Mustafa Ataş

4- Erol Kaya

5- Vedat Demiröz

6- Ravza Kavakcı Kan

7- Osman Boyraz

8- İsmet Uçma

9- Mihrimah Belma Satır

10- Ahmet Berat Çonkar

11- Hulusi Şentürk

12- Müşerref Pervin Tuba Durgut

13- Eyüp Özsoy

14- Serkan Bayram

15- Fatih Süleyman Denizolgun

* MHP

1- Edip Semih Yalçın

2- İzzet Ulvi Yönter

* CHP

1- İbrahim Özden Kaboğlu

2- Mehmet Akif Hamzaçebi

3- Gamze Akkuş İlgezdi

4- Onursal Adıgüzel

5- Fethi Açıkel

6- Gürsel Tekin

7- İlhan Kesici

8- Oğuz Kaan Salıcı

9- Mahmut Tanal

10- Saliha Sera Kadıgil Sütlü

11- Hüseyin Emre Bağce

İYİ Parti

1- Hayrettin Nuhoğlu

2- Ahmet Çelik

3- Yavuz Ağıralioğlu

* HDP

1- Pervin Buldan

2- Musa Piroğlu

3- Erkan Baş

4- Erol Katırcıoğlu

İSTANBUL 2. Bölge

* AK PARTİ

1- Süleyman Soylu

2- Fatma Betül Sayan Kaya

3- Volkan Bozkır

4- Abdullah Güler

5- Hasan Turan

6- Serap Yaşar

7- Aziz Babuşcu

8- Şirin Ünal

9- Canan Kalsın

10- Ahmet Hamdi Çamlı

11- Markar Eseyan

12- Mustafa Demir

13- İffet Polat

* MHP

1- Celal Adan

2- Cemal Çetin

* CHP

1- Kadri Enis Berberoğlu

2- Aykut Erdoğdu

3- Ahmet Ünal Çeviköz

4- Mustafa Sezgin Tanrıkulu

5- Yüksel Mansur Kılınç

6- Yunus Emre

7- Gökan Zeybek

8- Ali Şeker

İYİ Parti

1- Ümit Özdağ

2- Fatih Mehmet Şeker

* HDP

1- Ahmet Şık

2- Oya Ersoy

3- Hüda Kaya

İSTANBUL 3. Bölge

* AK PARTİ

1- Numan Kurtulmuş

2- Mehmet Muş

3- Akif Çağatay Kılıç

4- Mehmet Doğan Kubat

5- Tülay Kaynarca

6- Halis Dalkılıç

7- Emine Sare Aydın Yılmaz

8- Nevzat Şatıroğlu

9- Zafer Sırakaya

10- Rümeysa Kadak

11- Ahmet Mücahit Arınç

12- Mustafa Yeneroğlu

13- Erkan Kandemir

14- Şamil Ayrım

15- Alev Dedegil

* MHP

1- Feti Yıldız

2- İsmail Faruk Aksu

3- Arzu Erdem

* CHP

1- Engin Altay

2- Erdoğan Toprak

3- Mehmet Bekaroğlu

4- Zeynel Emre

5- Sibel Özdemir

6- Özgür Karabat

7- Turan Aydoğan

8- Emine Gülizar Emecan

9- Nazır Cihangir İslam

İYİ Parti

1- Abdul Ahat Andican

2- Ümit Beyaz

3- Hayati Arkaz

* HDP

1- Zeynel Özen

2- Dilşat Canbaz Kaya

3- Hakkı Saruhan Oluç

4- Ali Kenanoğlu

5- Züleyha Gülüm

İZMİR 1. Bölge

* AK PARTİ

1- Binali Yıldırım

2- Mahmut Atilla Kaya

3- Ceyda Bölünmez Çankırı

4- Cemal Bekle

* MHP

1- Hasan Kalyoncu

* CHP

1- Ahmet Tuncay Özkan

2- Murat Bakan

3- Özcan Purçu

4- Kani Beko

5- Mehmet Ali Çelebi

6- Tacettin Bayır

7- Ednan Arslan

İYİ Parti

1- Dursun Müsavat Dervişoğlu

* HDP

1- Serpil Kemalbay Pekgözegü

İZMİR 2. Bölge

* AK PARTİ

1- Hamza Dağ

2- Fehmi Alpay Özalan

3- Necip Nasır

4- Yaşar Kırkpınar

* MHP

1- Tamer Osmanağaoğlu

* CHP

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2- Selin Sayek Böke

3- Kamil Okyay Sındır

4- Atila Sertel

5- Sevda Erdan Kılıç

6- Mahir Polat

7- Bedri Serter

İYİ Parti

1- Aytun Çıray

* HDP

1- Murat Çepni

KARS

* AK PARTİ

1- Ahmet Arslan

2- Yunus Kılıç

* HDP

1- Ayhan Bilgen

KASTAMONU

* AK PARTİ

1- Hakkı Köylü

2- Metin Çelik

* CHP

1- Hasan Baltacı

KAYSERİ

* AK PARTİ

1- Mehmet Özhaseki

2- Mustafa Elitaş

3- Taner Yıldız

4- İsmail Emrah Karayel

5- İsmail Tamer

6- Hülya Nergis

* MHP

1- İsmail Özdemir

2- Mustafa Baki Ersoy

* CHP

1- Çetin Arık

İYİ Parti

1- Dursun Ataş

KIRKLARELİ

* AK PARTİ

1- Selahattin Minsolmaz

* CHP

1- Türabi Kayan

2- Vecdi Gündoğdu

KIRŞEHİR

* AK PARTİ

1- Mustafa Kendirli

* CHP

1- Metin İlhan

KOCAELİ

* AK PARTİ

1- Fikri Işık

2- İlyas Şeker

3- Radiye Sezer Katırcıoğlu

4- Mehmet Akif Yılmaz

5- Sami Çakır

6- Cemil Yaman

7- Emine Zeybek

* MHP

1- Saffet Sancaklı

* CHP

1- Fatma Kaplan Hürriyet

2- Haydar Akar

3- Tahsin Tarhan

İYİ Parti

1- Lütfü Türkkan

* HDP

1- Ömer Faruk Gergerlioğlu

KONYA

* AK PARTİ

1- Ahmet Sorgun

2- Tahir Akyürek

3- Orhan Erdem

4- Leyla Şahin Usta

5- Ziya Altunyaldız

6- Hacı Ahmet Özdemir

7- Gülay Samancı

8- Abdullah Ağralı

9- Selman Özboyacı

10- Halil Etyemez

* MHP

1- Mustafa Kalaycı

2- Esin Kara

* CHP

1- Abdullatif Şener

2- Abdulkadir Karaduman

İYİ Parti

1- Fahrettin Yokuş

KÜTAHYA

* AK PARTİ

1- Ahmet Tan

2- İshak Gazel

3- Ceyda Çetin Erenler

* MHP

1- Ahmet Erbaş

* CHP

1- Ali Fazıl Kasap

MALATYA

* AK PARTİ

1- Bülent Tüfenkci

2- Öznur Çalık

3- Ahmet Çakır

4- Hakan Kahtalı

* MHP

1- Mehmet Celal Fendoğlu

* CHP

1- Veli Ağbaba

MANİSA

* AK PARTİ

1- Murat Baybatur

2- Uğur Aydemir

3- İsmail Bilen

4- Semra Kaplan Kıvırcık

5- Mehmet Ali Özkan

* MHP

1- Erkan Akçay

* CHP

1- Özgür Özel

2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu

3- Bekir Başevirgen

İYİ Parti

1- Tamer Akkal

KAHRAMANMARAŞ

* AK PARTİ

1- Mahir Ünal

2- Ahmet Özdemir

3- Celalettin Güvenç

4- İmran Kılıç

5- Mehmet Cihat Sezal

6- Habibe Öçal

* MHP

1- Sefer Aycan

İYİ Parti

1- Faruk Atlı

MARDİN

* AK PARTİ

1- Şeyhmus Dinçel

2- Cengiz Demirkaya

* HDP

1- Mithat Sancar

2- Pero Dundar

3- Tuma Çelik

4- Ebrü Günay

MUĞLA

* AK PARTİ

1- Mehmet Yavuz Demir

2- Yelda Erol Gökcan

* CHP

1- Mürsel Alban

2- Suat Özcan

3- Burak Erbay

4- Süleyman Girgin

İYİ Parti

1- Metin Ergun

MUŞ

* AK PARTİ

1- Mehmet Emin Şimşek

2- Abdulselam Er

* HDP

1- Gülüstan Kılıç Koçyiğit

2- Mensur Işık

NEVŞEHİR

* AK PARTİ

1- Mustafa Açıkgöz

2- Yücel Menekşe

* CHP

1- Faruk Sarıaslan

NİĞDE

* AK PARTİ

1- Yavuz Ergun

2- Selim Gültekin

* CHP

1- Ömer Fethi Gürer

ORDU

* AK PARTİ

1- Şenel Yediyıldız

2- Ergün Taşcı

3- Metin Gündoğdu

* MHP

1- Cemal Enginyurt

* CHP

1- Seyit Torun

2- Mustafa Adıgüzel

RİZE

* AK PARTİ

1- Hayati Yazıcı

2- Osman Aşkın Bak

3- Muhammed Avcı

SAKARYA

* AK PARTİ

1- Ali İhsan Yavuz

2- Recep Uncuoğlu

3- Kenan Sofuoğlu

4- Çiğdem Erdoğan Atabek

* MHP

1- Muhammed Levent Bülbül

* CHP

1- Engin Özkoç

İYİ Parti

1- Ümit Dikbayır

SAMSUN

* AK PARTİ

1- Ahmet Demircan

2- Yusuf Ziya Yılmaz

3- Çiğdem Karaaslan

4- Fuat Köktaş

5- Orhan Kırcalı

* MHP

1- Erhan Usta

* CHP

1- Kemal Zeybek

2- Neslihan Hancıoğlu

İYİ Parti

1- Bedri Yaşar

SİİRT

* AK PARTİ

1- Osman Ören

* HDP

1- Meral Danış Beştaş

2- Sıdık Taş

SİNOP

* AK PARTİ

1- Nazım Maviş

* CHP

1- Barış Karadeniz

SİVAS

* AK PARTİ

1- İsmet Yılmaz

2- Mehmet Habib Soluk

3- Semiha Ekinci

* MHP

1- Ahmet Özyürek

* CHP

1- Ulaş Karasu

TEKİRDAĞ

* AK PARTİ

1- Mustafa Şentop

2- Mustafa Yel

3- Çiğdem Koncagül

* CHP

1- Faik Öztrak

2- İlhami Özcan Aygun

3- Candan Yüceer

İYİ Parti

1- Enez Kaplan

TOKAT

* AK PARTİ

1- Yusuf Beyazıt

2- Mustafa Arslan

3- Özlem Zengin

* MHP

1- Yücel Bulut

* CHP

1- Kadim Durmaz

TRABZON

* AK PARTİ

1- Muhammet Balta

2- Adnan Günnar

3- Bahar Ayvazoğlu

4- Salih Cora

* CHP

1- Ahmet Kaya

İYİ Parti

1- Hüseyin Örs

TUNCELİ

* CHP

1- Polat Şaroğlu

* HDP

1- Alican Önlü

ŞANLIURFA

* AK PARTİ

1- Ahmet Eşref Fakıbaba

2- Mehmet Kasım Gülpınar

3- Halil Özcan

4- Zemzem Gülender Açanal

5- Mehmet Ali Cevheri

6- İbrahim Halil Yıldız

7- Halil Özşavlı

8- Ahmet Akay

* MHP

1- İbrahim Özyavuz

* CHP

1- Aziz Aydınlık

* HDP

1- Nimetullah Erdoğmuş

2- Ayşe Sürücü

3- Nusrettin Maçin

4- Ömer Öcalan

UŞAK

* AK PARTİ

1- Mehmet Altay

2- İsmail Güneş

* CHP

1- Özkan Yalım

VAN

* AK PARTİ

1- Osman Nuri Gülaçar

2- İrfan Kartal

3- Abdulahat Arvas

* HDP

1- Sezai Temelli

2- Bedia Özgökçe Ertan

3- Murat Sarısaç

4- Muazzez Orhan

5- Tayip Temel

YOZGAT

* AK PARTİ

1- Bekir Bozdağ

2- Yusuf Başer

* MHP

1- İbrahim Ethem Sadef

* CHP

1- Ali Keven

ZONGULDAK

* AK PARTİ

1- Polat Türkmen

2- Ahmet Çolakoğlu

3- Hamdi Uçar;

* CHP

1- Ünal Demirtaş

2- Deniz Yavuzyılmaz

AKSARAY

* AK PARTİ

1- İlknur İnceöz

2- Cengiz Aydoğdu

* MHP

1- Ramazan Kaşlı

İYİ Parti

1- Ayhan Erel

BAYBURT

* AK PARTİ

1- Fetani Battal

KARAMAN

* AK PARTİ

1- Recep Şeker

2- Selman Oğuzhan Eser

* CHP

1- İsmail Atakan Ünver

KIRIKKALE

* AK PARTİ

1- Ramazan Can

* MHP

1- Halil Öztürk

* CHP

1- Ahmet Önal

BATMAN

* AK PARTİ

1- Ziver Özdemir

* HDP

1- Feleknas Uca

2- Necdet İpekyüz

3- Ayşe Acar Başaran

4- Mehmet Ruştu Tiryaki

ŞIRNAK

* AK PARTİ

1- Rizgin Birlik

* HDP

1- Hasan Özgüneş

2- Nuran İmir

3- Hüseyin Kaçmaz

BARTIN

* AK PARTİ

1- Yılmaz Tunç

* CHP

1- Aysu Bankoğlu

ARDAHAN

* AK PARTİ

1- Orhan Atalay

* CHP

1- Öztürk Yılmaz

IĞDIR

* MHP

1- Yaşar Karadağ

* HDP

1- Habip Eksik

YALOVA

* AK PARTİ

1- Ahmet Büyükgümüş

2- Meliha Akyol

* CHP

1- Özcan Özel

KARABÜK

* AK PARTİ

1- Cumhur Ünal

2- Niyazi Güneş

* CHP

1- Hüseyin Avni Aksoy

KİLİS

* AK PARTİ

1- Mustafa Hilmi Dülger

2- Ahmet Salih Dal

OSMANİYE

* AK PARTİ

1- Mücahit Durmuşoğlu

2- İsmail Kaya

* MHP

1- Devlet Bahçeli

* CHP

1- Baha Ünlü

DÜZCE

* AK PARTİ

1- Fahri Çakır

2- Ayşe Keşir

* MHP

1- Ümit Yılmaz

 

Bu haber toplam 493 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.