İBB Başkanı İmamoğlu, yurttaşları hayvan sahiplenmeye çağırdı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çocukları, Babalar Günü hediyesi olarak canlı türlerini korumaya destek amaçlı 3 fil sahiplendi. Sosyal medya hesabından hediyeyi duyuran İmamoğlu, yurttaşları da hayvan sahiplenmeye davet etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çocukları, Babalar Günü hediyesi için, babaları adına Doğal Hayatı Koruma Vakfı'ndan (WWF) canlı türlerini korumaya destek amaçlı sembolik olarak 3 fil sahiplendi.
 
Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, çocukları Beren, Semih ve Selim’in Babalar Günü hediyesi olarak, kendisi adına Doğal Hayatı Koruma Vakfı'ndan (WWF) canlı türlerini korumaya destek olmak için sembolik olarak 3 fil sahiplendiğini duyurdu ve tüm vatandaşları hayvan sahiplenmeye davet etti.
 
“BU FİLİN DE BABAYA İHTİYACI VARMIŞ”
 
İmamoğlu çocuklarının, “Sevgili babacım, duydum ki bu filin de senin kadar harika bir babaya ihtiyacı varmış. Onu senin adına evlat edindik. Artık o da benim gibi varlığınla yarattığın güvenli dünyada yaşayacak” notunu da paylaşımına ekleyen İmamoğlu, “Babalar Günü'nde çocuklarım, benim adıma Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın canlı türlerini korumak için yaptığı çalışmalara destek olmak için sembolik olarak 3 fil sahiplenmişler. Beren, Selim ve Semih sizi de desteğe davet ediyor. Hepinizi seviyorum” dediğini aktardı.
 

Diğer Yazılarımız